0 Kč s DPH

TEKUTÝ MRAMOR je epoxidová pryskyřice, ze které vyrábíme povrch pro kuchyňské pracovní desky, barové pulty, stoly, sprchové kouty, ale i stropní podhledy.

Existuje mnoho druhů epoxidů, ale jen některé se dají použít ve vaší kuchyni! My jsme po dlouhém testování zvolili tu jednoznačně nejkvalitnější a to Diamond Coat Epoxy.

DiamondCoatlogo

PŘEDNOSTI DIAMOND COAT EPOXY

Diamond Coat Epoxy je špička v technologii epoxidových pryskyřic, a proto je ideálním materiálem pro vaši kuchyňskou linku, bar nebo jídelní stůl.

Díky tomu, že jsme schopni vytvořit požadovaný design přímo na vaší stávající desce, budete bez kuchyně jen velice krátkou dobu.

Možnosti barevných kombinací jsou omezené pouze vaší fantazií!  ... sky is the limit 

Hloubka barev ve skutečném 3D prostoru díky jedinečné tloušťce materiálu přivede k úžasu kohokoliv, kdo zavítá do vaší nové kuchyně. Mimo úžasný vzhled a absolutní přizpůsobivost, což znamená, že už nikdy neuvidíte spoje na vaší desce je Diamond Coat velice odolný a vydrží dlouhá léta bez nutnosti údržby.

ECO friendly

Diamond Coat Epoxy obsahuje nula VOC (Volatile Organic Compound ), je tedy 100% netoxický.

Při instalaci neucítíte žádný odér a po vytvrdnutí je naprosto bezpečný pro styk s potravinami.

 

Přizpůsobivý

Díky neomezeným možnostem barevných kombinací jsme schopni přesně sladit design s vašimi požadavky, barvami interiéru a vaším stylem. Každý kus je originál, takže se nikdy nemůže stát, že by váš soused měl přesně stejný design.

 

Trvanlivý

Díky faktu, že je 5x tvrdší než beton, tepelně odolný do 260°C a podstatně tlustší než ostatní pryskyřice, je Diamond Coat Epoxy synonymem pro trvanlivost a odolnost.

UV odolný

Ať už budete mít Diamond Coat Epoxy na venkovním baru nebo na kuchyňské lince, nemusíte se obávat vyblednutí nebo zažloutnutí způsobeném slunečním světlem.

 

Antibakteriální

Na rozdíl od dlaždic nebo žuly je Diamond Coat Epoxy neporézní a beze spár, což znamená, že žádná bakterie nemá šanci usadit se na vaší kuchyňské desce. Velkým plusem je tedy i velice snadná údržba.

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.